Profil společnosti

Connect plus s.r.o.

Vznik a zaměření

Connect plus s.r.o. (do roku 2005 vystupující pod názvem Connect telefonní společnost s.r.o.) je společností působící na trhu již od roku 1992. V počátku se zaměřením zejména na instalaci a servis telefonních ústředen Tesla UE, které v následujících letech doplnily další technologie telekomunikačních produktů světových výrobců jako je Panasonic, Siemens, Alcatel, Ericsson a další.

Connect plus s.r.o. nabízí kromě komplexních řešení telekomunikačních a datových služeb , vč. produktů VoIP (internetová telefonie), také prodej, montáž a servis kancelářské techniky (tiskárny, kopírky, faxy firem Canon, Minolta, Hewlett-Packard a dalších výrobců) a výpočetní techniky (PC sestavy, monitory, síťové prvky, záložní zdroje atd...). Dále naše společnost nabízí dodávku a instalaci kamerových systémů, ozvučovacích systémů, dveřních komunikátorů, domácích telefonů-videotelefonů, zabezpečovacích systémů (EZS), požárních systémů (EPS) a pomocí subdodavatelů řešení v oboru elektroinstalačních prací, stavebních prací atd...

Úspěch a realizace celé zakázky závisí vždy na koordinaci, důvěře a spolupráci všech zúčastněných stran. Od cenové nabídky, přes návrh termínu realizace, samotné realizace a předání zakázky do užívání objednateli je cíl vždy stejný – spokojený a stále se vracející zákazník.

Partneři

Alcoma, Siemens, T-Mobile, Telefonica O2 , UPC  a další.

Dotaz na dostupnost

V případě zájmu o naše služby nás neváhejte kontaktovat skrze níže uvedený kontaktní formulář.

Kontakty

+420 234 222 222 connectplus@234.cz Facebook

Adresa sídla:

Učňovská 100/1, 190 00, Praha 9, Jarov

Korespondenční adresa:

V Zahradách 91, Bořanovice, 250 65

Kontaktní formulář