F.A.Q.

Varianty úhrady faktur

Platba inkasemNejpohodlnější způsob platby.  Při zvolení této metody je nutné Vaší bance povolit provedení přístupu na Váš bankovní účet (období: doporučujeme 1 platbu měsíčně)kde bude automaticky vyinkasována Vaše platba - zároveň máte možnost zvolit maximální výši inkasované platby. Při tomto způsobu nemusíte hlídat splatnost faktur.
Bankovním převodem - Jedná se o klasický převod prostřednictvím příkazu k úhradě, který je možný provést v kterékoliv bance. Při použití této metody je nezbytně nutné uvedení správného čísla účtu a variabilního symbolu, kterým se podaří identifikovat Vaší platbu, také prosíme o zaslání přesné částky.
Poštovní poukázkou - Jde o úhradu faktury prostřednictvím poštovní poukázky, na kterékoliv pobočce České pošty. Pro tento způsob platby žádáme kontrolu data splatnosti a zaslání platby s předstihem, protože částka se zpravidla připíše do 5ti pracovních dnů. Důležitá je také kontrola správnosti variabilního symbolu a čísla účtu. 

Reklamace routeru 

Dopravte router poštou nebo osobně na sběrné místo: V Zahradách 91, Bořanovice, 250 65. Reklamace bude vyřízena do dvou měsíců. V případě osobní návštěvy je možné domluvit zápůčku náhradního routeru za malý poplatek a vratnou kauci.

 

 

zpět

Dotaz na dostupnost

V případě zájmu o naše služby nás neváhejte kontaktovat skrze níže uvedený kontaktní formulář.

Kontakty

+420 602 323 334 connectplus@234.cz

Adresa sídla:

Učňovská 100/1, 190 00, Praha 9, Jarov

Korespondenční adresa:

V Zahradách 91, Bořanovice, 250 65

Kontaktní formulář